.

.

Лак За Нокти Што Ја Менува бојата - Ракетна Наука Од Делсол За Жени-0. оз лак за Нокти

Лак За Нокти Што Ја Менува бојата - Ракетна Наука Од Делсол За Жени-0. оз лак за Нокти

DEN 288.00
Износ

Обезбедува стручни нагласувања и слаби светла со совршено природна боја, ви дава боја толку вистинска. Се применува без напор и почнува да апсорбира веднаш, заклучувајќи ја бојата во еден едноставен чекор. Лак За Нокти Што Ја Менува бојата-Ракетна Наука Од Делсол За Жени-лак од 0,34 мл.

R

Им се допаѓа и на купувачите