.

.

Клуб во боја, 15мл, Природно Лак За Нокти, Шума Од Црвено Дрво, Виолетова Боја

Клуб во боја, 15мл, Природно Лак За Нокти, Шума Од Црвено Дрво, Виолетова Боја

DEN 2.00
Износ

Клуб во боја, 15мл, Природно Лак За Нокти, Шума Од Црвено Дрво, Виолетова боја. Лаковите за нокти во Клубот во боја првично беа создадени за професионалци во салони и индустрија, брзо станаа омилени за технологиите за нокти и уметниците за нокти насекаде. Денес, трендовски лакови сега се достапни за јавноста, што значи дека можете да ги добиете најиновативните и модерни нијанси на свое време. Од најхрабрите неони до најсјајната холографија, Лаковите за Нокти во Клубови во Боја доаѓаат во секоја сенка под сонцето. Секоја од нијансите на потписот на брендот е направена во Седиштето На Клубот Во Боја Во Њујорк, користејќи ја само најдобрата достапна суровина. Нудејќи над 250 нијанси, Клубот во Боја има можност да создаде каква било боја што може да се замисли во нивната фабрика за производство на лице место. Клубот во боја навистина ја отелотворува "Иднината На Бојата "и". Клуб Во Боја Природно Антимикробен-Растителен Лак за Нокти 0,5 мл - 661 Шума Од Црвено Дрво Професионален Квалитет. Нема формалдехид, толуен и ДБП хемикалии. Вегански, никогаш не тестирани на животни и се околу суровост бесплатно.

R

Им се допаѓа и на купувачите