.

.

Полски за нокти Дури се чувствува убаво 665, 0. fl оз

Полски за нокти Дури се чувствува убаво 665, 0. fl оз

DEN 3.33
Износ

Чувствувајте се убаво и самоуверено во овој кремаст розов лак за нокти. Долготрајни, сјајни, непроaирни, лесни за примена. Формулирани без 7 токсини : формалдехид, формалдехид смола, ДБП, толуен, камфор, трифенил фосфат, ксилен и етил тосиламид. Веган, без тестирање на животни, без состојки добиени од животни, без парабени ,.

R

Им се допаѓа и на купувачите