.

.

Глави За Мелење Нокти, Лента За Брусење За Полирање Нокти, Лента За Брусење За Мелење Нокти, Поставете Различни Големини За Домашен Салон

Глави За Мелење Нокти, Лента За Брусење За Полирање Нокти, Лента За Брусење За Мелење Нокти, Поставете Различни Големини За

DEN 1.67
Износ

Глави За Мелење нокти, Лента за Брусење За Полирање Нокти, Лента За Брусење За Мелење Нокти, 300 Парчиња/Сет 3 Различни Големини За Домашни Салони Спецификација : Опис : лентите за брусење со различни големини : 80#, 120#, 180# ќе задоволат различни потреби за мелење. Дојдете со комплет парчиња за мелење, вклучувајќи 6 глави за мелење и 6 ленти за брусење, потребни алатки за полирање, мелење клинци. Карактеристики : 3 различни големини : 80#, 120#, 180# ќе задоволат различни потреби за мелење. 80# за грубо мелење, 120# мелење понепречено, 180# за фино мелење. Дојдете со комплет битови за мелење, вклучувајќи 6 глави за мелење и 6 ленти за брусење. Потребни алатки за полирање и мелење нокти и други мали нешта. И за професионална употреба во салонот и за домашна употреба. Спецификации : Тип На Ставка : Количина На Брусење : 300 парчиња Изборни Типови : 80#, 120#, 180 # Големина На Пакетот : Прибл. 21 х 9 х 5см / 8.27 х 3.54 х 1.97 Инчен Пакет Тежина : Прибл. 138гр Пакет Листа : 100 парчиња х 80# Брусење Бенд 100 парчиња х 120# Брусење Бенд 100 парчиња х 180# Брусење Бенд 1 х Сет На Дупчење Битови 3 различни големини : 80#, 120#, 180# ќе ги задоволи различните потреби за мелење. 80# за грубо мелење, 120# мелење понепречено, 180# за фино мелење. Дојдете со комплет битови за мелење, вклучувајќи 6 глави за мелење и 6 ленти за брусење. Потребни алатки за полирање и мелење нокти и други мали нешта. И за професионална употреба во салонот и за домашна употреба.

R

Им се допаѓа и на купувачите