.

.

Комплет за козметички лак-Пролет Инспирирани Нијанси Во Прекрасни Полусјајни И Светкави Завршетоци-Пастелна Колекција

Комплет за козметички лак-Пролет Инспирирани Нијанси Во Прекрасни Полусјајни И Светкави Завршетоци-Пастелна Колекција

DEN 403.04
Износ

Новите почетоци, цветањето цвеќиња и нежните бои се она за што се работи пролетта. Колекцијата ПАСТЕЛ шани го опфаќа сето ова со своите 12 прекрасно вкусни нијанси на боја на лак. Боите за подмладување вклучуваат розови, јорговани, диња, бебешки блуз, зелена нане и други нијанси кои потсетуваат на сезоната на цветање. Овие нијанси имаат прекрасна пигментација и можат да се движат од средна до целосна покриеност. Секој лак за нокти е градежен и без меурчиња. Лаковите доаѓаат во полу-сјајни, блескави и метални завршетоци. Сет за лак ЗА Нокти ШАНИ-Колекцијата пастел. Без Сулфат, Без Парабени, Лак За Нокти Без Силикон. Вистинските нијанси во боја беа инспирирани од пролетните нијанси. Високата пигментација обезбедува целосна покриеност завршува. Формулацијата е полубрза сува и отпорна на чипови. 12 парчиња, Нанесете со целосна непроѕирност во два до три слоја. Секое шише содржи 0,5 fl оз висококвалитетен лак. Шани е член на ПЕТА. Нашите производи се без суровост.

R

Им се допаѓа и на купувачите