.

.

Quality Салон Квалитет Слободен Вегански лак, Пригушени Зелени, 0. флеш Оз Шише

Quality Салон Квалитет Слободен Вегански лак, Пригушени Зелени, 0. флеш Оз Шише

DEN 0.33
Износ

Квалитет На Салонот 8 8 Бесплатен Вегански лак, Пригушен Зелен, Тиркизен И Каикос, над илјада нијансирани бои, оригиналниот лак за нокти takes зема од најновите модни и културни трендови за да ги направи вашите можности за маникир бесконечни, со намигнување и приказна секогаш при рака. оригиналната боја на ноктите es обезбедува формула за квалитет на салоноттоа е исто така веганско и без 8 уши за беспрекорно покривање на ноктите.8-бесплатна веганска формула : без формалдехид, толуен, дибутил фталат, формалдехидна смола, камфор, етил тосиламид, ксилен, трифенил фосфат и состојки добиени од животинско потекло. Квалитет На Салонот 8 8 Бесплатен Вегански лак За Нокти, Пригушено Зелено, шише 0,46 fl oz Над илјада нијансирани бои, оригиналниот лак за нокти takes зема од најновите модни и културни трендови за да ги направи вашите можности за маникир бесконечни, со намигнување и приказна секогаш при рака. Original оригиналната боја на ноктите обезбедува формула за квалитет на салонот. Тоа е, исто така, вегетаријанска и 8-бесплатно. За беспрекорно покривање на ноктите. Блан Снежно - белата нијанса е веганска формула без 8 : без формалдехид, толуен, дибутил фталат, формалдехидна смола, камфор, етил тосиламид, ксилен, трифенил фосфат и состојки добиени од животинско потекло.

R

Им се допаѓа и на купувачите