.

.

Нокти Уметност Кутија Совети За Нокти Закрпи За Нокти Целосна Покривка Совети За Нокти Маникир Нокти

Нокти Уметност Кутија Совети За Нокти Закрпи За Нокти Целосна Покривка Совети За Нокти Маникир Нокти

DEN 3.00
Износ

Опис. Уметноста НА ноктите САМ лажните нокти се едноставни и убави, едноставни и лесни за нанесување, удобни и можат да се користат на мазната површина на ноктите. Погоден за лична домашна употреба и продавница за маникир. Исто така, како топол избор за подароци за вашите пријатели кои сакаат уметност ЗА нокти САМ во секојдневниот живот. Карактеристики. - Боја : како што е прикажано. - Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. - Големина : Околу 18,00Х9, 00Х3, 00см/7, 07Х3, 54Х1, 18 инчи. - Лажните совети за нокти ќе направат вашите нокти да изгледаат помодерно, како практични материјали за уметност за нокти во секојдневниот живот. - Може да се примени за создавање на вашата лична и уникатна уметност за нокти за да се забавувате повеќе со вашите пријатели. - Погоден за повеќето луѓе со различни големини на прсти и совршен за професионална салонска и домашна самостојна употреба. - Може да се користат за продолжување на ноктот и усогласување со секој стил на облека. - Изработен од врвен материјал, не е лесен за оштетување или деформација, нема да им наштети на вашите нокти, издржлив за долготрајна употреба. Лажните совети за нокти ќе направат вашите нокти да изгледаат помодерно, како практични материјали за уметност за нокти во секојдневниот живот. Може да се примени за создавање на вашата лична и уникатна уметност за нокти за да се забавувате повеќе со вашите пријатели. Погоден за повеќето луѓе со различни големини на прсти и совршен за професионална салонска и домашна самостојна употреба. Тие можат да се користат за продолжување на ноктот и усогласување со секој стил на облека. Изработен од врвен материјал, не е лесен за оштетување или деформација, нема да им наштети на вашите нокти, издржлив за долготрајна употреба.

R

Им се допаѓа и на купувачите