.

.

Revlon ColorStay Гел Завист Долга Облека Ноктите Емајл, Сите Во

Revlon ColorStay Гел Завист Долга Облека Ноктите Емајл, Сите Во

DEN 3.00
Износ

Воведување На Ревлон боја остане гел завист долго носат ноктите емајл. Овој револуционерен 2-чекор систем за лакови ги комбинира и основниот слој и бојата во една мазна апликација за да испорача живописна, долготрајна боја отпорна на чипови. Пар Со ревлон боја останете гел завист дијамант горниот слој за салон-квалитетна сила, сјај и совршен домашен маникир. Системот со 2 чекори ги комбинира основата и бојата во една мазна апликација за живописна боја и брилијантен сјај сличен на гел. Спарете Со гел за завист на Гел Во Боја На Ревлон дијамант за супериорна јачина и абење отпорно на живот. Формула без пет формули формулирана без формалдехид, дибутил фталат, толуен, формалдехид смола или камфор. Достапно во 46 прекрасни нијанси.

R

Им се допаѓа и на купувачите