.

.

Комплетен сет на правда

Комплетен сет на правда

DEN 1.33
Износ

Сјај, девојче! Нашиот комплетен сет за нокти за правда вклучува сè што ви треба за да ги украсите вашите цифри во различни погледи! Два комплети на модни нокти за печат го зголемуваат вашиот стил-не е потребен лепак!. Две полиња за нокти во различни завршувања се еколошки и ослободени од токсини. Полските нокти доаѓаат во богато непроaирно средно светло магента-розово и сјајно мин. И двете се 0,22 fl Oz . Декларациите за нокти вклучуваат пеперутки, срца, смешковци, мечето и иконите на Јин Јанг. Сјајно сјај за усни во светло розов и мирис на лубеница. Споделете го сетот со вашиот BFF.

R

Им се допаѓа и на купувачите