.

.

'Ореал Париз Боја Рише Ноктите

'Ореал Париз Боја Рише Ноктите

DEN 183.52
Износ

Вашата боја од соништата сега е на дофат на раката Со Боја Богата Боја На Нокти, уникатна формула која дава интензивна боја, луксузен сјај и 10-дневно носење. Достапна во вкусен спектар на задолжителни нијанси, колекцијата е поделена на 4 уникатни приказни во боја курирани од ексклузивниот Дизајнер На Бои На Лореал, Орреа Лајт. Има совршена нијанса што одговара на вашата личност, стил и расположение. Богати, трендовски бои исклучиво курирани од нашиот меѓународен Дизајнер на Бои. Патентирана четка за крајна контрола и прецизна примена.Најдете ја вашата нијанса(и) во една од 4-те колекции на бои. Кога се користи Со Боја Рише Едношалтерски основен слој и Горниот дел од горниот слој На Линијата. Лореал Париз Боја Рише Ноктите : Интензивна боја. Луксузен сјај. 10-Дневна Облека.

R

Им се допаѓа и на купувачите