.

.

Суштинско Медицинско Снабдување Секојдневни Најважни Работи Тркалезна Бања Сунѓер

Суштинско Медицинско Снабдување Секојдневни Најважни Работи Тркалезна Бања Сунѓер

DEN 159.84
Износ

Тркалезниот сунѓер за капење има тркалезен сунѓер од пена на рачка долга 20 инчи. Голем 4 3/4-инчен сунѓер може да се користи со шампон, сапуни и лосиони. Висечката кука на крајот ќе му овозможи на корисникот да ја закачи под туш или када. Секојдневни Основни Работи Сунѓер За Тркалезна Бања : тркалезниот сунѓер за капење има тркалезен сунѓер од пена на долга рачка од 20 инчи. Голем сунѓер од 4 3/4 инчи може да се користи со шампон, сапуни и лосиони. Висечката кука на крајот ќе му овозможи на корисникот да ја закачи под туш или када.

R

Им се допаѓа и на купувачите