.

.

Бања Туш Луфа Сунѓер Голема Мрежа Пуф Туш Топка За Миење На Телото, Мек Чистење На Телото Пилинг За Свиленкаста Кожа, Целосно Чистење, Пена Од Совршени Додатоци За К?

Бања Туш Луфа Сунѓер Голема Мрежа Пуф Туш Топка За Миење На Телото, Мек Чистење На Телото Пилинг За Свиленкаста Кожа, Целосно

DEN 175.84
Износ

Карактеристики : . Висат лесно со 2 долга рачка од различни делови за да помогнат при брзо сушење капка по капка;, одлично за држење додека чистите, Овој еколошки и ergономски дизајн ви овозможува добро да се држите и да се миете безбедно. Совршен за нежно чистење и пилинг на кожата. Одлично за возрасни, деца и мали деца и исто така бидете одличен подарок за туширање. Туш топки можат да заштедат до 20% за употреба на пена за бања. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и да ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа, 90 ден пари назад гарантира. Спецификација : . Материјал на производот : ЈП мрежа. Бои : розова, сива, сина, виолетова. Пакет : . 4 парчиња висат лесно со 2 долга рачка од различни делови за да помогнат при брзо сушење капка по капка;, одлично за држење додека чистите, Овој еколошки и ergономски дизајн ви овозможува добро да се држите и да се миете безбедно. Совршен за нежно чистење и пилинг на кожата. Одлично за возрасни, деца и мали деца и исто така бидете одличен подарок за туширање. Туш топки можат да заштедат до 20% за употреба на пена за бања. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и да ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа, 90 ден пари назад гарантира.

R

Им се допаѓа и на купувачите