.

.

Нога Масажа Перница Четка Ексфолијатин Преносни Не-свиткување Нога За Перење Рампа М6И2

Нога Масажа Перница Четка Ексфолијатин Преносни Не-свиткување Нога За Перење Рампа М6И2

DEN 1.67
Износ

Спецификации име на производ : подлога за масажа На Стапала : Пвц Боја : Мулти боја : 28 * 24 * 4см/11 * 9 * 1.6 категорија : 330gdescribe високо квалитетни материјали : изработени од висококвалитетни пвц и силиконски материјали, овој вид подлога за стапала е издржлив и може да се користи долго време.Удобно искуство : со стотици флексибилни влакна, може да масира уморни и болни стапала и да ги избрише тешко достапните делови помеѓу прстите. Вшмукувачките чаши што не се лизгаат ја обезбедуваат вашата безбедност, така што можете да имате совршено чисти стапала дури и без да се наведнувате.Лесен за употреба : тоа е задолжително за постарите и бремените жени во бањата. Оваа нелизгачка подлога за четки за стапала е многу погодна за употреба, особено за оние со проблеми со колкот или грбот. Со нашата четка за стапала, нема потреба да се наведнуваме; Идеален За употреба при туширање или кадаселинизирање на мирисот на стапалата : После вежбање, нозете многу ќе се потат и ќе мирисаат, а пријателите и семејството ќе се држат настрана од вас. Не грижете се, нашите душеци за туширање можат да ве држат подалеку од нозете на спортистите. За најдобри резултати, додадете малку гел за туширање во подлогата за туширање.Широк спектар на употреба : влошките за масажа не само што можат да се користат за масажа и чистење на стапалата, туку и за чистење на грбот, лактите, колковите и сите други места што ги сакате. Ефикасно ублажување на заморот на стапалата и нозете по долги часови работа, пешачење, трчање итн.инвентар1 * Подлога За Масажа На Стапала Удобно искуство : Со Стотици флексибилни влакна, може да масира уморни и болни стапала и да ги избрише тешко достапните делови помеѓу прстите. Вшмукувачките чаши што не се лизгаат ја обезбедуваат вашата безбедност, така што можете да имате совршено чисти стапала дури и без да се наведнувате. ●ОСЛОБОДЕТЕ се Од МИРИСОТ на СТАПАЛОТО ● Откако ќе вежбате, стапалата многу ќе се испотат и ќе испуштаат лош мирис, а пријателите и семејството околу вас ќе се држат настрана од вас. Не грижете се, нашиот чистач за стапала за туширање може да ве ослободи од стапалата на спортистите. За да постигнете најдобри резултати, додадете малку гел за туширање на подлогата за туширање. Елиминирање на мирисот на стапалото : После вежбање, нозете многу ќе се потат и ќе мирисаат, а пријателите и семејството ќе се држат настрана од вас. Не грижете се, нашите душеци за туширање можат да ве држат подалеку од нозете на спортистите. За најдобри резултати, додадете малку гел за туширање во подлогата за туширање. ●МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ПОДЛОГА за МАСАЖА ● подлогата за масажа не само што може да се користи за масажа и чистење на стапалата, туку и за чистење на грбот, лактот, колкот, каде и да посакате. Ефикасно ублажување на заморот на стапалата и нозете по долго време работа, пешачење, трчање итн. Лесен за употреба : тоа е задолжително за постарите и бремените жени во бањата. Оваа нелизгачка подлога за четки за стапала е многу погодна за употреба, особено за оние со проблеми со колкот или грбот. Со нашата четка за стапала, нема потреба да се наведнуваме; Идеален За употреба во тушеви или кади.

R

Им се допаѓа и на купувачите