.

.

Луфа Тен Влошки

Луфа Тен Влошки

DEN 1.00
Износ

Најквалитетните растенија луфа во светот. Тие потекнуваат од растенија кои растат во најбогатите почви и најумерените клими. Резултатот е природна алатка за пилинг која е густа, влакнеста, долготрајна и ефикасна. Инструкции : Влажни со топла вода и нежно масирајте преку лицето со мазни кружни движења. Користете секој ден за помек, почист помазен тен. Исушете по секоја употреба. Три Луфа Влошки Прибл. 2 1/4 " Преку. Природно ја отстранува нечистотијата и површинските нечистотии. Луфа е природно растително влакно за чистење кое ја ексфолира мртвата кожа и површинските нечистотии. Ефикасно ги отвора порите овозможувајќи и на кожата да дише природно.

R

Им се допаѓа и на купувачите