.

.

Бања Долга Рачка Пластична Бања Туш Назад Спа Четка Чистач Алатка

Бања Долга Рачка Пластична Бања Туш Назад Спа Четка Чистач Алатка

DEN 159.84
Износ

Спецификации : . Меки и фини влакна, не ја повредуваат кожата. Конвексното место има честички за масажа, може ефикасно да ја промовира циркулацијата на крвта. Со дупка во опашката, лесна за виси, не зазема простор. Име На Предметот : Четка За Туширање Назад. Материјал : ПП. Карактеристики : Долга Рачка, Чиста Алатка, Четка За Масажа. Големина : 6,7 см х 34см/2,64 "х 13,39" (Прибл.). Должина На влакната : 1,5 см/0,59 " (Прибл.). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 1 х Туш Назад Четка Меки И фини влакна, не ја повредуваат кожата. Конвексното место има честички за масажа, може ефикасно да ја промовира циркулацијата на крвта. Со дупка во опашката, лесна за виси, не зазема простор. Долга Рачка, Чиста Алатка, Четка За Масажа. Бања Долга Рачка Пластична Бања Туш Назад Спа Четка Чистач Чиста Алатка.

R

Им се допаѓа и на купувачите