.

.

Индивидуален Пакет Од типот на долг Бран Удобни Ефективни Сунѓери За Тело, Треперење Во Форма На Срце, Погодност За Чувствителна Кожа Бебешка Кожа

Индивидуален Пакет Од типот на долг Бран Удобни Ефективни Сунѓери За Тело, Треперење Во Форма На Срце, Погодност За Чувствителна

DEN 0.33
Износ

Долг Бран Тип Голема Големина Тело Коњак Миење Лице Треперење Природни Сунѓери За Нега На Телото На Лицето Сува Спецификација : Сунѓерот Коњац е направен од 100% чисти, природни диетални влакна коњац. Да се биде неверојатно мек и нежен. Идеален е за секого, вклучително и за новороденчиња. Тоа ќе го врати природниот сјај и мекост на кожата со секојдневна употреба. Карактеристики : 1. Направено Од Коњац и главната состојка на коњац е диететски влакна растворливи во вода-глукоманан широко користени во индустријата за храна и убавина. Нема хемиски адитиви! 2. Помогнете да се подобри циркулацијата на крвта и да се отстранат мртвите клетки од кожата. Ефикасно ја балансира PH ВРЕДНОСТА на кожата. 3. Ги отстранува нечистотиите што ги затнуваат порите и природно ексфолира, навлажнува и додава сјај на вашата кожа. 4. Индивидуален пакет, лесен за зачувување. 5. Не иритирачки! Погоден е за сите типови кожа, особено за чувствителна кожа/бебешка кожа. Спецификација : Тип На Ставка : Коњац Миење Лице Треперење Опционална Боја : 01#Бела, 02#Бамбус Јаглен, 03#Лаванда Виолетова, 04#Алое Зелена, 05#Куркума Жолта, 06#Сакура Розова Количина : 1 парчиња Големина На Пакетот : 11,7 х 17см / 4,6 х 6,7 инчи Големина на Предметот : 11,5 х 6,2 см / 4,5 х 2,4 дебелина од Инчи : 2см / 0,8 Инчи Тежина На Производот : Прибл.15гр Пакет Листа : 1 х Коњац Измијте Го Лицето Флејтер Направен Од Коњац и главната состојка на коњац е диететски влакна растворливи во вода-глукоманан широко користен во индустријата за храна и убавина. Нема хемиски адитиви. Помогнете да се подобри циркулацијата на крвта и да се отстранат мртвите клетки од кожата. Ефикасно ја балансира PH ВРЕДНОСТА на кожата. Ги отстранува нечистотиите што ги затнуваат порите и природно ексфолира, навлажнува и додава сјај на вашата кожа. Индивидуален пакет, лесен за зачувување.

R

Им се допаѓа и на купувачите