.

.

Сет За Чистење Четка За Чистење Сунѓерска Подлога За Перење Крпа За Капење Чистач За Бања Материјали За Бања Белезници За Туширање Топка ЗА Туширање ВИОЛЕТОВА

Сет За Чистење Четка За Чистење Сунѓерска Подлога За Перење Крпа За Капење Чистач За Бања Материјали За Бања Белезници За Туширање

DEN 191.68
Износ

Тип : Вклучен Пакет За Чистење Пилинг : 3 парчиња/сет За Чистење Туш : 1 Чистач (33,5 * 3,6 инчи) + 1 ракавица за Пилинг(9 * 5,5 инчи) + 1 Сунѓери за Бања (4,8 * 4,8 инчи)Карактеристики : обезбедува посилно триење за лесно пилинг на телото без да и наштети на кожата.Боја : розова,зелена, виолетова материјал : Полиестер 3пак Сет За Чистење Четка За Чистење Сунѓерска Подлога За Перење Крпа За Бања За Бања За Бања Белезници За Туширање Топка ЗА Туширање ВИОЛЕТОВА.

R

Им се допаѓа и на купувачите