.

.

Супер Мек Сунѓер За Бања За Пилинг ,Сунѓери За Туширање За Чистење Тело За Пилинг За Жени, ПИЛИНГ ЗА Тело ЗА Еднократна Употреба 3д Сунѓер За Тело Соодветни Возрасни

Супер Мек Сунѓер За Бања За Пилинг ,Сунѓери За Туширање За Чистење Тело За Пилинг За Жени, ПИЛИНГ ЗА Тело ЗА Еднократна Употреба

DEN 143.84
Износ

Спецификации : Име : Сунѓер За Капење Материјал : Пваколор : Бела/Сива/Сина/Розова Големина : 13 * 7 * 3см/5.5 * 2.8 * 1.2 содржина на пакетот : 1 х Сунѓер за Бања : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. * Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба . *Нежна ексфолијација, заштитете ја кожата од штета. *Може да се користи само со гел за туширање. *Поудобно од традиционалните крпи за капење. И ефектот на чистење е подобар. * Исплакнете го целосно и закачете го да се исуши по секоја употреба за да биде чист.

R

Им се допаѓа и на купувачите