.

.

Водоотпорно Капаче За Туширање Повеќекратно Печатено Капаче За Туширање Со Точки За Жени Капа За Капење

Водоотпорно Капаче За Туширање Повеќекратно Печатено Капаче За Туширање Со Точки За Жени Капа За Капење

DEN 153.44
Износ

Карактеристики : 1.Висококвалитетен Материјал : Изработен од висококвалитетен пева материјал, водоотпорен, отпорен на прашина, отпорен на масло, задебелен материјал, потрајни.2.Шест Бои : Шест бои на капа за туширање со шема со точки, можете да изберете која било боја што најмногу ви се допаѓа.3.Просечна Големина : дијаметарот на станот е 30 см, а дизајнот на еластичната лента не е тесен за носење.4.Лесен За Носење : Лесен, можете да го преклопите и да го ставите во патната торба кога патувате, за да можете да го користите во секое време.5.Широко Користен : можете да го носите под туш за да не ви се навлажни косата или да ја држите прашината надвор при чистење.Спецификации : Пакет : ОПП багматеријал : Певапроизвод Големина : 30*30см тежина : околу 14белешки : 1. Поради. на ефектите на светлината и аголот на снимање, вистинската боја на . предметот може малку да се разликува од бојата прикажана на сликата.2. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-3 см.Ви благодариме за разбирање! Навистина зачудувачки и оригинален дизајн, кој ќе го привлече вниманието на сите од моментот кога ќе влезат во собата. Исклучителна форма, за да создадете семејна атмосфера полна со уметнички живот. Вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради различен монитор и светлосен ефект. Ве молиме дозволете отстапување од 1-3см поради рачно мерење. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не.Ние ќе се обидеме најдобро да ви помогнеме.

R

Им се допаѓа и на купувачите