.

.

Ракавици за туширање, Ракавици За Пилинг Ја Промовираат Циркулацијата На Крвта Длабоко Чистење На Кожата За Дома За Секојдневна Употреба

Ракавици за туширање, Ракавици За Пилинг Ја Промовираат Циркулацијата На Крвта Длабоко Чистење На Кожата За Дома За Секојдневна

DEN 239.84
Износ

Длабоко Чистење : И Дава на вашата кожа нежно и длабоко чистење кое нежно длабоко чисти, го подобрува пилингот, ги отстранува преостанатите нечистотии и ја помага циркулацијата на крвта. Ексфолијација : груба текстура површина ексфолира мртви клетки на кожата. Издржлив, лесен за чистење, за задоволување на различните потреби за чистење. Пренослив : Мала големина, мала тежина, лесен за носење, може длабоко да ја исчисти кожата, погодна за секојдневна употреба. Мека и Удобна : Фини линии, извонредна изработка, мека и удобна текстура, силна пријателска за кожата.

R

Им се допаѓа и на купувачите