.

.

Бебе Силиконска Четка За Перење Коса Четка Еластична Алатка За Триење На Грбот Алатка За Туширање

Бебе Силиконска Четка За Перење Коса Четка Еластична Алатка За Триење На Грбот Алатка За Туширање

DEN 223.84
Износ

Опис Ова е симпатична силиконска четка за чистење и удобна за допир. Тоа може да се исчисти далеку валкани од главата. Малата рачка за држење лесно се држи безбедно и работи непречено. Подобро од прстите, лесно може да направи пени. Дизајнот и светлата боја го прават привлечно снабдување со бебиња. Карактеристики-Боја : зелена и розова-Материјал : Силикон. - Големина : Околу 10, 00Х10, 00Х5, 00см/3, 93Х3, 93Х1, 97инч. - Користејќи ја оваа четка за капење за чистење на косата и скалпот на косата, вашиот скалп ќе се чувствува многу почист под туш. - Четката е изработена од силикон, доволно за употреба за деца, многу нежна, воопшто не го иритира вашиот скалп. - Цврст, нема лесно да се деформира или скрши, што може да поддржи долготрајна употреба. - Секојдневното четкање на скалпот на вашите бебиња може да донесе релаксација за вашето бебе пред добар ноќен сон. - Мала големина, мала тежина, лесна за држење и употреба, може да ви донесе добро искуство. Користејќи ја оваа четка за капење за чистење на косата и скалпот на косата, вашиот скалп ќе се чувствува многу почист под туш. Четката е изработена од силикон, доволно за употреба за деца, многу нежна, воопшто не го иритира вашиот скалп. Цврст, нема лесно да се деформира или скрши, што може да поддржи долготрајна употреба. Секојдневното четкање на скалпот на вашето бебе може да донесе релаксација за вашето бебе пред добар ноќен сон. Мала големина, мала тежина, лесна за држење и употреба, може да ви донесе добро искуство.

R

Им се допаѓа и на купувачите