.

.

Hxroolrp Пилинг Ракавица Ракавица Тело И Лице Чистење Отстрани Мртви Нечистотии Бања Ракавици

Hxroolrp Пилинг Ракавица Ракавица Тело И Лице Чистење Отстрани Мртви Нечистотии Бања Ракавици

DEN 191.84
Износ

Ракавица За пилинг Пилинг За Тело И Лице Отстранете Ги Мртвите Нечистотии Ракавици За Капење Карактеристика : Длабоко исчистете ја кожата со Ракавица За Пилинг За да ја оставите кожата да се чувствува помазна, поздрава и почиста од кога било! Користејќи само вода, Оваа Ракавица ги крева мртвите клетки на кожата, нечистотиите и нечистотијата за да открие помека и живописна кожа. Може да се користи и за подготовка на кожата пред сончање и употреба за отстранување на несаканиот лажен тен.100% Материјали За Вискоза Мека И Истегнувачка Нараквица Со Јамка За Закачување : Натопете ја кожата под туш или бања во топла вода за да ја отворите порите навлажнете ја ракавицата во топла вода од вишокот вода исчистете ја кожата напред-назад со долги потези додека не видите како мртвите кожи се тркалаат откако ќе завршите, едноставно исплакнете ја кожата во вода исплакнете ги ракавиците и оставете да висат под туш за да се исуши препорачуваме да користите 1-2 пати неделно Пакување Вклучува : 1 Х Ракавици За Капење Длабоко Исчистете Ја Кожата Со ракавица За Пилинг за да ја оставите кожата да се чувствува помазна, поздрава и почиста од кога било! Користејќи само вода, Оваа Ракавица ги крева мртвите клетки на кожата, нечистотиите и нечистотијата за да открие помека и живописна кожа. Може да се користи и за подготовка на кожата пред сончање и употреба за отстранување на несаканиот лажен тен.

R

Им се допаѓа и на купувачите