.

.

Клод Моне Вода Лилјани Капа За Туширање За Жени Мажи Водоотпорна Прилагодлива Капа За Коса За Бања Спиење Со Двослоен

Клод Моне Вода Лилјани Капа За Туширање За Жени Мажи Водоотпорна Прилагодлива Капа За Коса За Бања Спиење Со Двослоен

DEN 2.67
Износ

Оваа капа за туширање е изработена од висококвалитетен полиестер, мека и удобна, водоотпорна и не ја задави кожата, лесна и пренослива. Може да се користи во туширање, готвење и спа третмани, чистење на лицето, чистење во домаќинството, ефикасно заштита на косата од навлажнување или валкање, ефикасно спречување на нарушување на косата. Поради својот извонреден изглед, тој е исто така одличен избор како подарок. ? Практично и удобно : оваа капа за туширање е изработена од висококвалитетна полиестерска и пева ткаенина, двослојна водоотпорна и повеќекратна употреба. Ткаенината е мека и удобна додека е еколошка, дише, отпорна на прашина и отпорна на масло. ? Дизајн на еластичен кабел : капачето за туширање е опремено со дизајн на еластичен кабел, кој е изработен од висококвалитетна природна гума и има добра еластичност и отпорност на абење. Еластичниот кабел не е лесен за кршење и врши многу помал притисок врз главата. ? Чувајте ја косата сува : ова капаче за туширање е меко, водоотпорно и без давење. Ја одржува вашата коса сува под туш, давајќи ви добро време за туширање. Носете го кога нанесувате маска и го миете лицето за да спречите нарушување на косата. ? Мултифункционална употреба : капачето за туширање не само што може да ја одржува вашата коса сува додека се туширате или капете, туку можете да ја користите и кога спиете ноќе за да ја заштитите фризурата следниот ден. Може да се користи за нега на лице, капење, готвење, чистење во домаќинството итн., тоа не само што ќе донесе поголема погодност во вашиот секојдневен живот, туку и повеќе убавина . ? Совршен подарок : оваа водоотпорна капа за туширање лесно се чисти и брзо се суши, може да се преклопи и е прилично лесна. Не само што може да се носи насекаде, туку изгледа и убаво, што го прави совршен подарок за семејството и пријателите.

R

Им се допаѓа и на купувачите