.

.

Нелизгачки Сунѓер Када Перница Со Вшмукување Чаши Главата Одмор Спа Перница Вратот Рамо Поддршка Перница За Дома Хотел Сиво-Бело

Нелизгачки Сунѓер Када Перница Со Вшмукување Чаши Главата Одмор Спа Перница Вратот Рамо Поддршка Перница За Дома Хотел Сиво-Бело

DEN 319.84
Износ

Опис дебелото полнење на нашата луксузна перница за када отстапува место за амортизирање на главата додека подолгата потпора на грбот на нашата спа перница за када додава совршена удобност за грбот и рамената. Про совет : вклучете релаксирачка музика, запалете свеќи и чувствувајте Се Како Божица! Карактеристики-Боја : Сина.- Материјал : влакна.- Големина : приближно 26х18х7. 5см. Додека другите перници за кади кои изгледаат слично се направени од тенок и гребен материјал кој може да ја иритира вашата кожа, ние ја користиме најмеката ткаенина на пазарот. Нашиот 3д материјал за воздушна мрежа што дише се суши многу брзо и спречува перницата за капење за када да се залепи за вашата кожа како пластичните Пакувања, Вклучувајќи 1 х перница за када за Разлика од другите, поскапи перници за капење со рамен потпирач за глава каде што вратот може да се лизне надолу во секоја секунда, препорачаните перници за бања за када ИМААТ ПАТЕНТ ВО ОЧЕКУВАЊЕ на покачени страни за да им помогнат на вашите мускули да се релаксираат и да обезбедат ergономска поддршка за вратот додека ја читате вашата омилена книга. Додека другите перници за кади кои изгледаат слично се направени од тенок и гребен материјал кој може да ја иритира вашата кожа, ние ја користиме најмеката ткаенина на пазарот. Нашиот 3д материјал за воздушна мрежа што дише се суши многу брзо и спречува перницата за капење за када да се залепи за вашата кожа како што прават пластичните.

R

Им се допаѓа и на купувачите