.

.

Дидо Бања Долга Рачка Назад Четка Двостран Туш Парична Казна Сунѓер Тело Чистење На Кожата Пилинг Спа Алатка За Перење Возрасни Мажи Бели

Дидо Бања Долга Рачка Назад Четка Двостран Туш Парична Казна Сунѓер Тело Чистење На Кожата Пилинг Спа Алатка За Перење Возрасни

DEN 159.84
Износ

Опис : 2 Во 1 Дизајн : четката за Капење е двострана, која може да ја отстрани мртвата кожа, да ја подобри циркулацијата на крвта и да ја врати виталноста на кожата.Мека : Чистачот За Грб е дизајниран со мека топка за капење и фина мрежа, може да произведе богата пена, што ќе ве натера да уживате во удобниот туш со меурчиња.Долга Рачка : сунѓер за туширање има продолжена рачка, што ќе ви помогне лесно да ги измиете тешко достапните делови.Спа Алатка : четката за Перење На Телото усвојува фина четка за коса и мека сунѓерска топка, може да ја измие вашата кожа поуредна и поефикасна.Висечко Јаже : мрежестата сунѓерска четка лесно се закачува на ѕидот или решетката за складирање, не зазема премногу простор.Спецификација : Материјал : ПП.Боја : жолта, бела, зелена.Големина : прибл. 37х8х2см/14, 57х3, 15х0, 79инч.Забелешка : може да има неколку нарушувања на бојата поради различни резолуции на компјутерот.Може да има мала грешка поради различни мерења на рацете.Пакетот Вклучува : 1 парче бања четка. Спа Алатка : четката за Перење На Телото усвојува фина четка за коса и мека сунѓерска топка, може да ја измие вашата кожа поуредна и поефикасна. Долга Рачка : сунѓер за туширање има продолжена рачка, што ќе ви помогне лесно да ги измиете тешко достапните делови. 2 Во 1 Дизајн : четката за Капење е двострана, која може да ја отстрани мртвата кожа, да ја подобри циркулацијата на крвта и да ја врати виталноста на кожата. Мека : Чистачот За Грб е дизајниран со мека топка за капење и фина мрежа, може да произведе богата пена, што ќе ве натера да уживате во удобниот туш со меурчиња. Висечко Јаже : мрежестата сунѓерска четка лесно се закачува на ѕидот или решетката за складирање, не зазема премногу простор.

R

Им се допаѓа и на купувачите