.

.

Грејгхост ЗР-Нова Нова Топла продажба Капа за туширање Прилагодлива боја заштитете Го Шампонот за здравје на бебето капење бања водоотпорни капачиња

Грејгхост ЗР-Нова Нова Топла продажба Капа за туширање Прилагодлива боја заштитете Го Шампонот за здравје на бебето капење бања

DEN 143.68
Износ

Совршен Водоотпорен Шампон Туш Бања За Капење Заштитете Ја Меката Капа Капа За Бебиња Детекарактеристики : 1. Нов и висококвалитетен, лесен и компактен2. Ултра мека, супер цврстина, отпорна на гниење и невиност ева материјал3. Мека и флексибилна капа за шампон е издржлива и удобна за користење4. Спречете ја водата или шампонот да влезат во очите и ушите5. Прилагодливо копче за обем на главата за да го направите вашето бебе удобно6. Корисен асистент кој ќе го натера вашето бебе да се заљуби во миење влакна7. Соодветна Личност : Повеќе Од Три Месеци Бебе Спецификации : 1. Материјал : ЕВА2. Боја : Сина Розова Жолта3. Тежина : 47гр (прибл)4. Големина : Одговара За Повеќе од 40см / 15.74 инчи. (Обем на главата)Пакетот Вклучува : 1 x Дете Бебе Мултифункционален Шампон Туш Капа За Капење Бања Заштитете Ја Меката Капа 100% Сосема Нова. Тежина : 11,6 гр. Материјал : пена.

R

Им се допаѓа и на купувачите