.

.

идизајн Моќ Заклучување Вшмукување Туш Бричење Огледало Со Брич Држач, 6 2 7

идизајн Моќ Заклучување Вшмукување Туш Бричење Огледало Со Брич Држач, 6 2 7

DEN 255.20
Износ

Надградете ја функцијата и стилот на вашата бања Со Ова Огледало За Бричење Со Магла Без Магла Од Интердизајн. Има едноставна функција за подигнување, туркање и заклучување што ви овозможува лесно да ја прицврстите на која било мазна површина. Супер силните вшмукувачки чаши безбедно се прилепуваат на ѕидот за туширање, додека закачениот држач го држи вашиот брич при рака за ваша погодност. И модерно и функционално, ова огледало за бричење без магла е атрактивен и корисен додаток за секоја бања. ВШМУКУВАЊЕ ОГЛЕДАЛО ЗА БРИЧЕЊЕ : кружното огледало за бричење без магла се вшмукува на секое чисто, непорозно користејќи две вшмукувачки чаши. Совршен за употреба на вашиот ѕид за туширање, ѕид за бања, огледало во бањата или на кое било друго место потребно е мало огледало. ФУНКЦИОНАЛНО : Карактеристики 2 супер силни вшмукувачки чаши и кука за жилети, крпи за перење, луфа и многу повеќе. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : Едноставно подигнете, турнете и заклучете ја секоја мазна, непорозна површина за лесна инсталација, не е потребен хардвер!. ИЗДРЖЛИВ : Изработен од издржлива проѕирна пластика за да изгледа свежо по долгогодишна квалитетна употреба. ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА : Со Димензии 6 "х 2 " х 7", ова компактно огледало е совршен додаток на вашата бања.

R

Им се допаѓа и на купувачите