.

.

Јамки За Чистење На Сонце Капа За Туширање За Бебиња, Штит За Миење Коса За Деца Мека Капа За Туширање За Бебиња За Миење На Косата Заштитете Ги Ушите Очите

Јамки За Чистење На Сонце Капа За Туширање За Бебиња, Штит За Миење Коса За Деца Мека Капа За Туширање За Бебиња За Миење На

DEN 2.33
Износ

Капа за Туширање за бебиња, Детски Штит За Перење Коса Мека Капа За Туширање За Бебиња За Миење На Косата Заштитете Ги Ушите Карактеристики На Очите : тврдото капаче за повратен проток ги штити очите од вода дизајнот на пренасочување на задната страна го проширува штитникот за уши без истекување на вода дизајн на бинокуларна тока од пеперутка со прилагодлива должина мека вклопување на главата на бебето, погоден За Сите видови типови на глава Се претпочита Сосема нов пп материјал, кој е доказ За б актерија, доказ и не е чуден Големина На Мирис : 22х21см/8, 7х8, 3содржи : 1х Материјали За Чистење Капачиња за Туширање; чистење; производи за чистење; чистење во домаќинството;. Овој производ е изработен од висококвалитетни материјали и е издржлив. Погоден за домашна, канцелариска, надворешна и внатрешна употреба. Производот може повторно да се користи за да се добие најдобар ефект на чистење. Ние обезбедуваме 30 дена без причина услуга за враќање на овој производ.

R

Им се допаѓа и на купувачите