.

.

Најлон Наежвам Спа Бања Четка Со Долга Рачка

Најлон Наежвам Спа Бања Четка Со Долга Рачка

DEN 1.67
Износ

2 парчиња Најлонска Четка За Бања За Туширање со Бања со 12 " Долга Рачка Уживајте во бањата или тушот со нежното чистење на Четката за Бања со Нежни Влакна. Оваа четка за капење со долга рачка е изработена од цврста и висококвалитетна рачка од пластичен материјал и нежна мека најлонска наежвам. Четките за капење со долга рачка се со нелизгачки ergономски зафат, а карактеристиките завиткани со јаже наоколу, обезбедуваат подобар стисок.Долгата рачка на оваа четка за капење помага да се прошират на тешко достапни области, како што се грбот, нозете. Четка за бања со долга рачка може да помогне да се отстрани задната пот нечистотија-масло, да се елиминира заморот, да се ослободат токсините заробени во телото,да се подобри квалитетот на спиењето, да се подобри метаболичката функција и отпорноста на кожата.Четката за туширање е одлична и за удирање и масирање на деловите од телото за опуштање, како што се вратот, рамото и грбот.Користете ја четката за сува бања за да ја зголемите циркулацијата, исто така може да ја навлажнете за да се користи како четка за тело за пилинг на кожата и отстранување на нечистотијата и мртвата кожа.Содржина на пакетот : 2 х Четки За Капење 12" четка за бања Со долга рачка Што не се лизга. Средна Мека и густа најлонска наежвам. Четка за туширање за чистење на телото на грбот. Длабоко чиста за вашата кожа, Пилинг. Висечки и брз сув, Против мувла. Designономски Заоблен Дизајн На Рачката.

R

Им се допаѓа и на купувачите