.

.

Јасно Покритие Уво Водоотпорни Капачиња За Коса Уши Заштитник За Туширање За Туширање Нега На Коса Производи За Боење На Косата Бела

Јасно Покритие Уво Водоотпорни Капачиња За Коса Уши Заштитник За Туширање За Туширање Нега На Коса Производи За Боење На Косата

DEN 1.33
Износ

200 парчиња Проѕирни Слушалки Туш Водоотпорна Боја За Коса Заштитник За Уши Капаци Опис : И Висок Квалитет.Карактеристики : водоотпорен, отпорен на масло, отпорен на прашина и антифулирање, безбедносна заштитакористете прилики : продавница за коса, перма за коса, детски Шампонт е одличен подарок за вас боја : Чиста Нормална должина 6 см, долга 12 см (погодна за повеќето луѓе).Материјал : Пластична Количина : 200 парчиња рачно одвојување, овозможувајќи околу 2% грешка. Пакетот вклучува : 200 x Заштитник За Уши Капаци За Покривање Производи За Боење На Косата. Карактеристики : доказ за масло, и тоа е одличен подарок За Вас користете прилики : продавница за коса, перм за коса, Детски Шампон Материјал : Пластична Количина : 200 ПАРЧИЊА Боја : Чиста Нормална должина 6 см, долга 12 см (погодна за повеќето луѓе). 200 x Заштитник За Уши Капачиња Рачно одвојување, овозможувајќи околу 2% грешка. И Висок Квалитет.

R

Им се допаѓа и на купувачите