.

.

Шампон За Коса Четка За Нега На Скалпот Четка За Чистење На Косата Густа Шилеста Четка За Масажа На Коса

Шампон За Коса Четка За Нега На Скалпот Четка За Чистење На Косата Густа Шилеста Четка За Масажа На Коса

DEN 2.33
Износ

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Безгрешен од пазарот На Џојбај.Опис. Масажата на скалпот е лесна кратенка за релаксација и ослободување од стрес. И масажата на скалпот доаѓа со еден тон дополнителни-го зголемува протокот на крв во вашиот скалп за да го промовира растот на косата, дистрибуира природни масла за зајакнување на сјајот на косата и може да помогне да се контролира, па дури и да се елиминира првутот. Функција. - Боја : Црна. - Материјал : Пластика. - Големина : 8, 5х8, 5х4см. - Работи со вашиот омилен шампон за чистење и лесно пилинг на скалпот. - Масажата на скалпот може да помогне да се контролира, па дури и да се елиминира првутот. - Изработен од пластика, тој е и флексибилен и нема да му наштети на скалпот. - Помага да се зголеми протокот на крв во скалпот, го зајакнува растот на косата и промовира релаксација. - Овој рачен масажер за скалпот е соодветен за сите типови коса, вклучувајќи густа, густа, груба или кадрава коса. 4 х Шампон Четка. Работи со вашиот омилен шампон за чистење и лесно пилинг на скалпот. Масажата на скалпот може да помогне да се контролира, па дури и да се елиминира првутот. Изработен од пластика, тој е и флексибилен и нема да му наштети на скалпот. Тоа помага да се зголеми протокот на крв во скалпот, да се зајакне растот на косата и да се промовира релаксација. Овој рачен масажер за скалпот е соодветен за сите типови коса, вклучувајќи густ, густ, груб или кадрав хаи.

R

Им се допаѓа и на купувачите