.

.

Бања Масажа Перница, Мултифункционален Стп Материјал Када Перница Со Вшмукување Чаши За Центар

Бања Масажа Перница, Мултифункционален Стп Материјал Када Перница Со Вшмукување Чаши За Центар

DEN 0.33
Износ

Перница За Масажа за бања, Мултифункционална Перница За Када За Кади Со Кади Со Вшмукување Чаши За Центри Спецификација : Тип На Ставка : Материјал За Перница за Када : СТП, Силиконска Боја : Црна Тежина : Прибл. 190g / 6.7 oz Size : Прибл. 26 х 15см / 10.2 х 5.9 Во Пакет Листа : 1 х Бања Перница Стп Материјал : перницата за масажа на када е изработена од полиуретан со умерена цврстина, што е лежерно и удобно. Ergономски Дизајн : перницата за капење е во согласност со ergономскиот дизајн, кој може добро да го вратот и грбот, погоден за терминска бања. Вшмукување Чаши : перницата е опремена со вшмукувачки чаши, кои можат да се фиксираат на ѕидот на кадата, без страв од лизгање, безбеден и сигурен.

R

Им се допаѓа и на купувачите