.

.

Шепа Патрола Спасување Екипажот Деца Памучна Бања и Плажа Качулка Крпа Заврши 50

Шепа Патрола Спасување Екипажот Деца Памучна Бања и Плажа Качулка Крпа Заврши 50

DEN 2.33
Износ

Децата ќе уживаат во сушењето со Оваа Патрола За Шепи На Никелодеон " Спасувачка Екипа " Крпа за Капење со Качулка без разлика дали е тоа после нивната бања или ден поминат на базен или плажа. Тоа е одличен начин да го завршите времето за капење или да додадете малку забава во времето за играње за вашето малечко. Крпата за капење со качулка има шарен дизајн со ликовите Чејс, Маршал, Урнатини и Зума. Крпата со качулка е направена од памучен материјал од 100 проценти и може да се пере во машина за лесна нега. Координирање на шепа патрола додатоци за бања се исто така достапни (се продаваат одделно) за да му дадете на вашиот вентилатор за Патрола на Шепа комплетна колекција за нивната бања. Тоа прави одличен подарок. 100% памук. ШЕПА ПАТРОЛА ДИЗАЈН . ли> МЕКА И ПРИЈАТНА КРПА : супер меката и привлечна текстура на висококвалитетниот памучен материјал ги одржува децата топли и суви после туширање или пливање со високо абсорбента материјал за брзо сушење. ЗАБАВНО И РАЗНОВРСНО : со забавен дизајн ќе сакаат и децата и родителите, оваа удобна крпа за капење е одлична за домот, плажата или базенот. Разноврсната крпа со качулка може да се носи како пончо или бањарка, па дури може да се користи и како крпа за перење. Практичните аголни џебови им овозможуваат на децата да ја чуваат оваа кул крпа удобно завиткана околу нив. ЛЕСНА НЕГА : можете да ја фрлите крпата во машината за перење и сушење без да се грижите дали бојата ќе избледи што го прави одличен избор за секое дете. СТАВКА ВКЛУЧУВА : обвивка за крпа со качулка со димензии 24" (Л) Х 50 " (В). Доволно е голем за одгледување мали деца и деца на возраст од 3 до 7 години.

R

Им се допаѓа и на купувачите