.

.

TRCompare Деца Шампон Капа Круна Бебе Туш Капа Прилагодлива Големина Цртан Филм Бања Визир Бебе Штит Заштита Од Уши Водоотпорен

TRCompare Деца Шампон Капа Круна Бебе Туш Капа Прилагодлива Големина Цртан Филм Бања Визир Бебе Штит Заштита Од Уши Водоотпорен

DEN 1.00
Износ

Дизајн на штекер : капата за капење за бебиња прифаќа удобен и едноставен дизајн на штекерот, кој може добро да ја поправи положбата и да избегне лизгање на капата надолу за време на процесот на шампонирање. Големината на главата на шапката е прилагодлива, погодна за деца од 6 месеци до 6 години. Обликот на цртаната круна е интересен и привлечен за бебето, а капењето е повеќе безгрижно. 3 достапни бои, Розова, Жолта и зелена. Најдобра грижа за вашите деца : шапката за туширање може добро да го привлече вниманието на децата за да ги наведе да сакаат шампон. Дизајн на бравата, капачето може слободно да се прилагоди според големината на главата на бебето. Проширете го работ : работ на капата за туширање е дизајниран со превртен раб, може ефикасно да спречи канализација да тече во очите на бебето. Големина : С1-С3 : 22*11 см/8.6*4.3". Погоден за бебиња со обем на главата поголем од 38 см. Пакетот вклучува : детско капаче за шампон * 1 парче Трспореди Деца Капа За Шампон Круна Капа За Туширање За Бебиња Прилагодлива Големина Визир За Капење За Капење За Бебиња Штит За Коса За Бебиња Водоотпорен.

R

Им се допаѓа и на купувачите