.

.

Фарфи Јп За Еднократна Употреба Водоотпорна Еднобојна Капа За Туширање Бања Капа За Заштита На Косата

Фарфи Јп За Еднократна Употреба Водоотпорна Еднобојна Капа За Туширање Бања Капа За Заштита На Косата

DEN 160.00
Износ

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Јинлибо од пазарот Џојбај.Спецификации : . Изработен е од ВРВЕН квалитет на јп материјал што го прави многу безбеден и удобен за употреба. Во меѓувреме, тој е опремен со специјален дизајн со цврста боја, така што изгледа многу привлечно. Понатаму, тој е водоотпорен, така што може да се користи за толку многу прилики, вклучувајќи туширање, салонска бања и готвење. Дополнително, поради висококвалитетниот материјал, ова капаче за туширање е многу отпорно на прашина и има добра цврстина. Затоа, тоа апсолутно би било одлична алатка за заштита на косата за вас. Име На Предметот : Капа За Туширање. Материјал : ЈП, Винил. Пол : Унисекс. Карактеристики : Еднократна Употреба, Заштитна Капа, Еластична. Големина : 40см/15.75 " (Прибл .). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 100 х Капачиња за Туширање изработен е од ВРВЕН квалитет на јп материјал што го прави многу безбеден и удобен за употреба. Во меѓувреме, тој е опремен со специјален дизајн со цврста боја, така што изгледа многу привлечно. Понатаму, тој е водоотпорен, така што може да се користи за толку многу прилики, вклучувајќи туширање, салонска бања и готвење. Дополнително, поради висококвалитетниот материјал, ова капаче за туширање е многу отпорно на прашина и има добра цврстина. Затоа, тоа апсолутно би било одлична алатка за заштита на косата за вас.

R

Им се допаѓа и на купувачите