.

.

Животински Канџи Деца Бања Сунѓер Бебе Капење Сунѓер Симпатична Дете Бања Сунѓер

Животински Канџи Деца Бања Сунѓер Бебе Капење Сунѓер Симпатична Дете Бања Сунѓер

DEN 2.00
Износ

Опис. Удобниот и практичен сунѓер за капење за бебиња е изработен од висококвалитетен материјал, безбеден за употреба, пријателски за кожата, погоден за чувствителна кожа, не е лесен за кршење или деформација, издржлив за употреба, долг век на траење. Потребни алатки за секојдневниот живот. Помогнете им на вашите деца да го измијат лицето и бањата. Карактеристики. - Боја : Зелена, бела. - Материјал : Сунѓер. - Големина : 4, 90Х4, 80Х2, 50см/1, 93Х1, 89Х0, 98ин . - Може нежно да ексфолира и отстранува нечистотии, длабоко чисти пори, удобни и практични. - Тој е дизајниран за ефикасно чистење и ексфолијација на лицето и телото на вашето дете без иритација и повреда, безбеден за чувствителна кожа. - Погоден за секојдневно миење лице и туш за тело, може да се користи за бебиња, деца, деца и мали деца. - Сунѓерот има добар квалитет на апсорпција на вода, што го прави многу практичен и удобен за употреба. - Сунѓер за капење за бебиња со прекрасен дизајн на животински канџи, лесно земете ја пудрата и нанесете ја пудрата на бебето. Може нежно да ексфолира и отстранува нечистотии, длабоко чисти пори, удобни и практични. Тој е дизајниран за ефикасно чистење и ексфолијација на лицето и телото на вашето дете без иритација и повреда, безбеден за чувствителна кожа. Погоден за секојдневно миење на лицето и туширање на телото, може да се користи за бебиња, деца, деца и мали деца. Сунѓерот има добар квалитет на апсорпција на вода, што го прави многу практичен и удобен за употреба. Бебешкиот сунѓер за капење со прекрасен дизајн на животински канџи, лесно земете ја пудрата и нанесете ја пудрата на бебето.

R

Им се допаѓа и на купувачите