.

.

Бања Додатоци Долга Бања Луфа Растеглива Плетенка Мрежа Пилинг Луфа Назад Чистење Топка Тело Бања Туш Сунѓер

Бања Додатоци Долга Бања Луфа Растеглива Плетенка Мрежа Пилинг Луфа Назад Чистење Топка Тело Бања Туш Сунѓер

DEN 223.84
Износ

Долга Бања Луфа Се Протега Плетенка Мрежа Пилинг Луфа Назад Чистење Топката Тело Бања Туш Сунѓер Карактеристики : врвен квалитет фина мрежа создава Супер Мека Текстура Сунѓер Тим со било која бања сапун или тело миење да се создаде богата Нежно чисти и ексфолира за повеќе изглед На Кожата Убави бои со виси панделки за леснотија на користење И Складирање Поцврсто : подобрената верзија на бањата Сунѓерот Усвојува Специјална Технологија За Зајакнување И Јазли, Што Во Голема Мера Ја Подобрува Цврстината И Издржливоста На Врската Помеѓу Сунѓерот И Рачката. Не треба да се грижите дали сунѓерот за капење ќе падне од дрвената рачка.Идеален комплет за чистење на телото : сунѓерот за капење е изработен од мек ЈП материјал, кој е силен и не е лесно деформиран. Може да ја отстрани нечистотијата, мртвата кожа, вишокот маснотии и од кожата и порите, правејќи ја кожата помека и помазна. Во исто време, ја промовира циркулацијата на крвта и помага во детоксикација на телото.Убав ефект на пенење : сунѓерот за капење има густи и меки мрежи, секоја мрежа може да биде добро поддржана, само треба да користите многу малку гел за туширање или сапун за да создадете богата и луксузна пена. (Користејќи сунѓер за чистење туш може да 20% од гелот за туширање) Лесно складирање-закачувањето на луфата за туширање го олеснува сушењето. Едноставно закачете неколку куки за туширање или кади под туш и закачете ги топчињата луфа за да се исушат.ЗАШТИТА НА ЖИВОТНАТА средина : Сунѓерот За Туширање за Капење е изработен Од И Целосно Рециклирачки Материјал, нема да биде груб за кожата, ќе и даде природен сјај на вашата кожа.Материјал : Содржина На Полиетиленски Пакет : 1 х декорации за бања луфахсхалоуинпаѓаат Украси За Домашни Божиќни Украси Организатор На Бања. Бања Декор. Килими За Бања. Ноќта На Вештерките Украси. Божиќни Украси.

R

Им се допаѓа и на купувачите