.

.

Четка За Грб Со долга Рачка За Масажа За Туширање, Четка За Чистење На Телото За Чистење Грб За Туширање, Пилинг Четка За Чистење На Бања За Мажи Жени Дете

Четка За Грб Со долга Рачка За Масажа За Туширање, Четка За Чистење На Телото За Чистење Грб За Туширање, Пилинг Четка За Чистење

DEN 143.84
Износ

●Складирачко миење на телото ● Истурете го миењето на телото во рачката за да спречите прекумерен контакт со воздух, похигиенски и побезбеден. ●Брзо Сушење Без четка е многу фина, така што е лесно да се исуши под вентилирани услови, јазот помеѓу четката е поголем, повеќе вентилација од обичните крпи и топчиња за капење. ●Длабоко Чистење●екстремно фината четка со влакна е во состојба да ја однесе нечистотијата од површината на кожата кога ќе ја допре кожата, намалувајќи го оштетувањето на кожата и ублажувајќи го чешањето и црвенилото. ●Продолжена рачка●дизајнот на продолжената рачка ви овозможува полесно да го исчистите грбот и е попогоден за темелно чистење. ●Масажа за релаксација ● со постојано триење на телото напред-назад, може да има ефект на масажа и да го релаксира умот. ●Мека и неинвазивна за кожата ● четката е изработена од повеќе од 1000 PBT микрофибер, мека и неинвазивна за кожата, нема да направи да чувствувате пецкање и нема да остави видливи гребнатини на вашата кожа. Четка За Грб Со долга Рачка За Масажа За Туширање, Четка за Чистење На Телото За Чистење На Грбот За Туширање, Пилинг Четка за Чистење На Бања За Мажи Жени Дете.

R

Им се допаѓа и на купувачите