.

.

Супер Мек Сунѓер За Бања За Пилинг, Магичен Сунѓер За Бања Мртов Отстранувач На Кожа, Ултра Мек Сунѓер За Туширање На Телото За Бања, Пилинг За Бањи За Еднократна Упо

Супер Мек Сунѓер За Бања За Пилинг, Магичен Сунѓер За Бања Мртов Отстранувач На Кожа, Ултра Мек Сунѓер За Туширање На Телото

DEN 175.84
Износ

{"делови" : [{"ставки" : [{"тип" : "ТЕКСТ","содржина" : "Убаво Е Да Се Комбинира : 3Д сунѓер за пилинг може да ја отстрани вишокот мртва кожа со нежно триење, ве молиме користете го кога ќе го исушите телото,сунѓерите за пилинг можат да произведат богата и густа пена за да помогнат во чистењето на нечистотијата.Мека и мазна : мекиот сунѓер за пилинг на кожата е изработен од материјал за сунѓер, мек, мазен и удобен за чувство, нема да и наштети на деликатната кожа, погоден и за деца и за возрасни, можете дури и да им помогнете на бебињата нежно да го исчистат телото Длабоки Ефекти на Чистење : мртвиот сунѓер за кожа може нежно да ја масира кожата за да ја отстрани нечистотијата, да ја подобри состојбата на кожата, користете го мекиот сунѓер за капење со вашиот омилен гел за туширање или шампон, и можете да уживате во бањското искуство во домашните Детали за Големината : 3д мек сунѓер за пилинг на Кожата мери околу 5,5 х 2,6 х 1,2 инчи,соодветна големина за подобро да одговара на вашата дланка, покријте ги повеќето делови од вашето тело, ефективни и мултифункционални"}]}}} убаво е да се комбинира : 3д Пилинг сунѓер може да ја отстрани вишокот мртва кожа со нежно триење, ве молиме користете го кога ќе го исушите телото,сунѓерите за пилинг можат да произведат богата и густа пена за да помогнат во чистењето на нечистотијата. Мека и Мазна : мекиот сунѓер за пилинг на кожата е изработен од материјал за сунѓер, мек, мазен и удобен за чувство, нема да и наштети на деликатната кожа, погоден и за деца и за возрасни, можете дури и да им помогнете на бебињата нежно да го исчистат телото. Ефекти за длабоко Чистење : мртвиот сунѓер за кожа може нежно да ја масира кожата за да ја отстрани нечистотијата, да ја подобри состојбата на кожата, да го користи мекиот сунѓер за капење со вашиот омилен гел за туширање или шампон и можете да уживате во бањското искуство дома.

R

Им се допаѓа и на купувачите