.

.

Четка За Масажа На Скалпот Хенмому, Електричен Силиконски Шампон Четка За Скалпот Масажер За Коса Туш За Капење Чешел За Коса, Електричен Масажер За Скалпот

Четка За Масажа На Скалпот Хенмому, Електричен Силиконски Шампон Четка За Скалпот Масажер За Коса Туш За Капење Чешел За Коса,

DEN 1.67
Износ

Функција : 1. Акустични вибрации, водоотпорен дизајн IPX7, скалпот, промовираат циркулација, влажна и сува двојна намена.2. Поставете и масирајте заедно, длабоко масирајте го скалпот, ублажете го заморот, подобрете го опаѓањето на косата, освежувачкиот скалп.3. Три вида четка за коса, мека четка погодна за кожата, ново искуство за миење на косата.4. Високотехнолошка технологија на звучни вибрации, длабоко скалпот, звучниот бран вибрира околу 5800 пати во минута.5. Прекинувач со едно копче и конверзија со едно копче, прекинувач со едно копче со три брзини, изберете своја удобна фреквенција.Спецификација : Состојба : 100% Бренд Новитем Тип : Скалп Масажаматеријал : Мек Силикон + Абсбруш Состав На Коса : 70 нежни влакна на четката на допир, 60 длабоки влакна на четката, 4 прст притисок масажа четкаинтелигентни три Степени : Прва брзина, втора брзина, трета брзина Фреквенција На вибрации : околу 5800 пати / минводоотпорна Оценка : ipx7 напреден водоотпорен дизајн изграден-во литиумска Батерија : 650mahchargharge Режим : Usb полнењевреме на полнење : 2 Часовно Време на Употреба : може да се користи околу 36 дена по полнењетомодел на производот : hs-20331пакетна листа : 1 x Масажер на Скалпот1 x usb кабел за полнење : Забрането е натопување на масажерот на скалпот повеќе од 30 Минути во ВОДА до 1 M со цел да се избегне влијание врз работниот век. Високотехнолошка технологија на звучни вибрации, длабоко скалпот, звучниот бран вибрира околу 5800 пати во минута. Три вида четка за коса, мека четка погодна за кожата, ново искуство за миење на косата. Прекинувач со едно копче и конверзија со едно копче, прекинувач со едно копче со три брзини, изберете своја удобна фреквенција.

R

Им се допаѓа и на купувачите