.

.

Сунѓер за Бања ЗА пилинг, 3д Четка За Туширање Со Сунѓер За Бања, Меки Сунѓери За Бања За Туширање, Мртов Отстранувач На Кожа За Тело, Сунѓер За Туширање За Возрасно Б?

Сунѓер за Бања ЗА пилинг, 3д Четка За Туширање Со Сунѓер За Бања, Меки Сунѓери За Бања За Туширање, Мртов Отстранувач На Кожа

DEN 175.84
Износ

Супер Мек Сунѓер за Бања за Пилинг, Нов Ултра Мек Сунѓер за Туширање На Телото за Бања, 3д Четка за Туширање Со Сунѓер за Бања. . Функција : . . Нежна ексфолијација, заштитете ја кожата од штета. . Може да се користи само со гел за туширање. . Поудобно од традиционалните крпи за капење. И ефектот на чистење е подобар. . Исплакнете го целосно и закачете го да се исуши по секоја употреба за да биде чист. . . Како Да Се Користи : само натопете некое време во вода, не користете сапун, исчистете го телото со вода со сунѓер, а кожата ќе се чувствува влажна и мазна по употреба. Тоа е задолжителен предмет за вашата бања. . . Спецификација : . . Име : Бања Сунѓер. . Материјал : ПВА. . Боја : Бела/Сива/Сина/Розова. . Големина : 13 * 7 * 3см/5.5 * 2.8 * 1.2 во. . . Пакетот вклучува : . . 2 х Бања сунѓер. . 2 х поврземе. Quish Callity Quald Направен Со мек PVA материјал, супер-мекиот сунѓер за капење се користи за чистење на тврдоглава роговидност, мртва кожа и дамки, Овој сунѓер за бања за пилинг е совршен и за возрасни и за деца,како и за возрасни и постари лица. ①Издржливиот 3д сунѓер станува тврд по сушењето, Омекнува по натопување во вода, Доаѓа со јаже, еднократно, ви предлагаме целосно да го исплакнете и да висат да се исушат по секоја употреба за да се одржува чист. Како Да Го Користите Вие само натопете некое време во вода,миење на телото или шампон, исчистете го телото со вода со сунѓер, исто така, и дава на вашата кожа таков природен сјај што секогаш сакате редовно да правите пилинг. `+Ефикасно чистење влакната на сунѓерот можат нежно да ја масираат кожата за да ја отстранат нечистотијата, без иритација или оштетување на кожата. Чувајте ја вашата кожа мазна и здрава.

R

Им се допаѓа и на купувачите