.

.

- Јордана Леснотија За Очи, Сина Девинa

- Јордана Леснотија За Очи, Сина Девинa

DEN 73.12
Износ

Јордана Леснотија За Очи Молив Што Се Повлекува - Сина Девин, Не Е Потребно Острење Што Може Да Се Повлече Свиленкаста Мека Формула За Лизгање; Не Влече Деликатна Област За Очи Одлична Покриеност На Бојата Цел ден, Практично Лесна За УПОТРЕБА НЕТО СТ .01 МЛ .28г 2 Пакет-Јордана Леснотија За Очи, 08 Сина Девин 1 1.

R

Им се допаѓа и на купувачите