.

.

Клиника Поп Усна Боја + Буквар, Голи 0. оз

Клиника Поп Усна Боја + Буквар, Голи 0. оз

DEN 375.84
Износ

Луксузната, но бестежинска формула спојува смела, заситена боја со прајмер за измазнување. Се лизга без напор до модерна кадифена завршница. Бојата останува вистинита, ги одржува усните удобно навлажнети 8 часа. Оваа луксузна, но бестежинска формула спојува смела, заситена боја со прајмер за измазнување.

R

Им се допаѓа и на купувачите