.

.

Империјал 3 8ct TDW Diamond 10K жолто злато Хало бајпас невестински сет

Империјал 3 8ct TDW Diamond 10K жолто злато Хало бајпас невестински сет

DEN 8011.52
Износ

Побарајте ја раката со елегантниот дијамантски прстен и запечатете ја вашата посветеност со подеднакво убава свадбена лента. На нејзиниот прстен за ангажман, сјае драгоцен дијамант на принцезата. Овој сјајниот центар се граничи со квадратна рамка со дијамант во центарот на дијамантскиот обложен заобиколен разделник. Гламурозен и класичен, свадбениот бенд што одговара на свадбено вклопување на прстенот, е наредена со тркалезни дијаманти. Сјајни со дијаманти и брилијантен ламнат сјај, овој сет на ангажман прстен е сигурен дека ќе ја импресионира. Империјал 3/8 CT TDW Diamond 10 K жолто злато Хало бајпас невестински сет (H-I, I2).

R

Им се допаѓа и на купувачите