.

.

Машка жолта и сива прстен од волфрам

Машка жолта и сива прстен од волфрам

DEN 1.67
Износ

Овој едноставен, но модерен прстен од 8мм е совршен додаток за да додадете допир на стил на која било облека. Во прстенот се одликува со сив волфрам со елегантен центар на жолтиот волфрам што додава навестување на сјај. Оваа сива лента од волфрам има жолта IP-позлатена централна лента. Машки жолт и сив прстен од волфрам, 8мм : 8мм. Волфрам. Центар жлеб. Yellowолта IP-позлатена.

R

Им се допаѓа и на купувачите