.

.

1 6CT TDW Diamond S Sterling Silver Claster Claster Cluster Halo Bridal Set

1 6CT TDW Diamond S Sterling Silver Claster Claster Cluster Halo Bridal Set

DEN 1.67
Износ

Земете го здивот со овој пенлив Дијамантски невестински прстен. Изработено во Стерлинг сребро, прстенот за ангажман има кластер во форма на перница од тркалезни дијаманти во центарот. Хало со перниче од тркалезни дијаманти и дијамантски кукла, го обвиткува кластерот. Дополнителни дијаманти ги украсуваат широките прстени, додека манекенките даваат илузија на повеќе дијаманти. Два појава на свадбени бендови, поставени со кружни дијамантски глупости, ситно вклопување во прстенот го комплетира ансамблот. Сјајни со дијаманти и полиран сјај, овој сет на невестински прстен сигурно ќе го освои срцето. Империјал 1/6 CT TDW Diamond S925 Стерлинг сребрена перница во форма на кластер Хало невестински сет (I-J, I2).

R

Им се допаѓа и на купувачите