.

.

Twobirch 18K бело злато микроплетирано источно западно маркиз Три прстен невестински сет со обичен контурен бенд и криви прстен во стилот на тијара

Twobirch 18K бело злато микроплетирано источно западно маркиз Три прстен невестински сет со обичен контурен бенд и криви прстен

DEN 2.00
Износ

Зачудувачки 18 килограми со бело злато микроплетирано сребро, невестински сет, во кој има маркиза центар, поставен исток на запад, со микро-хало и два заоблени прстени. Едниот заоблен прстен е едноставен, високо-полиран прстен, а другиот е круна, или стил на тијара, контурен опсег поставен со заеднички prongs. Можете да ги ставите лентите од едната страна или да носите по еден контурен прстен од секоја страна од прстенот за ангажман на Solitaire, создавајќи уникатен сет на невести. * Премиум квалитет * Прстените се направени со премиум кубна цирконија, 925 Стерлинг сребро и се 18 километри микро -позлатени со бело злато, давајќи му на невестинскиот сет траен брилијантност и хипоалергичен финиш. * Направено со внимание * Twobirch накит прави сентиментално изненадување и одличен подарок за родендени, годишнини, Денот на мајката, патувања за патувања или прослава за венчавки. Особено тоа го прави одличното купување! Зачудувачки 18 килограми со бело злато микроплетирано сребро, невестински сет, во кој има маркиза центар, поставен исток на запад, со микро-хало и два заоблени прстени. Едниот заоблен прстен е едноставен, високо-полиран прстен, а другиот е круна, или стил на тијара, контурен опсег поставен со заеднички prongs. Можете да ги ставите лентите од едната страна или да носите по еден контурен прстен од секоја страна на прстенот за ангажман на Solitaire, создавајќи уникатен сет на невестинки . * Премиум квалитет * Прстените се направени со премиум кубна цирконија, 925 Стерлинг сребро и се 18К бело злато микро Позлатено давање на невестинскиот сет траен брилијантност и хипоалергичен финиш . * Направено со грижа * Twobirch накит прави сентиментално изненадување и одличен подарок за родендени, годишнини, Денот на мајката, патувачки накит или свадбена прослава. Особено тоа прави одлично само купување!. * 1 година бесплатна гаранција * За да се обезбеди целосно задоволство, ние нудиме бесплатна гаранција од 1 година. Сите наши метали се без олово, без никел и хипоалергичен. Одлична услуга за клиенти.

R

Им се допаѓа и на купувачите