.

.

Карат Т.В. Дијамант 14KT Rose Gold Band

Карат Т.В. Дијамант 14KT Rose Gold Band

DEN 6623.84
Износ

Loveубов толку силна како твојата е нешто што треба да се слави. На денот на вашата свадба или посебна годишнина, третирајте ја на извонреден дијамантски бенд од седум камен во розово злато, симболичен за страст и романса. Овие тркалезни дијаманти се заслепуваат убаво додека ги истакнуваат од поставките на Prong. Полиран на брилијантен сјај, тоа е изглед што ќе го сака цел живот. Империјал 3/4 Карат Т.В. Дијамант 14 KT розово злато свадбена лента : Дијамант Тежина : 3/4 ct. T.W.Diamond Color : H-Idiamond Clarity : I2 Diamond Setting : Prong Setcrafted in 14kt Rose Goldavailable во големини 6-9 не се занимава со дијаманти.

R

Им се допаѓа и на купувачите