.

.

Duckblind Memo Camo Camo Black Circonium Band со полирани рабови и се вклопуваат лукс удобност

Duckblind Memo Camo Camo Black Circonium Band со полирани рабови и се вклопуваат лукс удобност

DEN 879.84
Износ

Совршен прстен за какво било принудување; Вашиот мовлив даб маскирен инлеј ви овозможува да се мешате со природата и да се истакнувате во толпа. Бендот е изработен од црн циркониум кој е отпорен на абење, издржлив, отпорен на гребење и хипоалергичен. Mossy Oak Duckblind Men's Camo 8mm црн циркониумски опсег со полиран рабови и лукс удобност вклопување : Совршен прстен за секоја привремена дабова маскирна маскирана ви овозможува да се мешате со природата и да се издвојувате во градежништвото на челик за одржување.

R

Им се допаѓа и на купувачите