.

.

1CT TDW Diamond 14K Бело злато крунисан со невестински прстен

1CT TDW Diamond 14K Бело злато крунисан со невестински прстен

DEN 1.00
Износ

Изработено во злато 14К збир на прстен за ангажман и свадбени ленти. Прстенот за ангажман е поставен со единечен дијамант од 1/2 КТ. Свадбените ленти поставени со помали кружни дијаманти се поврзани со мала лента. Со врвниот бенд, обликуван како круна, овој невестински сет е сигурен дека ќе привлече внимание и може да се користи во повеќе стилови. Империјал 1 CT TDW Diamond 14 K Бело злато крунисан со невестински прстен.

R

Им се допаѓа и на купувачите